DOBIERZ PARAMETRY
TWOJEJ OFERTY


pln

mc

%

RATA MIESIĘCZNA

Pożyczka pozabankowa Toruń

Kiedy szybko potrzeba zastrzyku gotówki, to poza ofertą bankową są także dostępne propozycje z sektora pozabankowego. To dobra wiadomość dla wielu osób, które z różnych powodów nie mogą liczyć na pozytywną weryfikację złożonego wniosku o kredyt w banku. Problemy z tym mają nie tylko potencjalni klienci bez udokumentowanego stałego zatrudnienia (najlepiej na czas nieokreślony i oczywiście na umowę o pracę). Z odrzuceniem wniosku muszą się również uporać osoby otrzymujące niewysokie dochody albo sposób nieregularny, jak to się często dzieje w przypadku freelancerów. Jeszcze gorzej mają ci z negatywnymi wpisami w bazach BIK lub KRD, czy też z zajęciem komorniczym. Jednak okazuje się, że nawet przy tego typu problemach jest szansa na przejście pozytywnej weryfikacji i otrzymanie pożyczki pozabankowej. Toruń, a także całe województwo kujawsko-pomorskie to miejsce przyjazne dla tych, którzy szukają odpowiednich dla siebie propozycji pożyczek.

Minimalne formalności, a duże korzyści

Wnioski o pożyczkę pozabankową są akceptowane również wtedy, gdy potencjalny klient dostaje wcześniej odmowę w banku. Oczywiście każda sytuacja wymaga indywidualnego rozstrzygnięcia, ponieważ firmy pożyczkowe czy prywatni inwestorzy social lending też muszą upewnić się, czy dana osoba jest w ogóle wypłacalna. Nikt nie będzie nadmiernie ryzykować, natomiast istnieją rożnego rodzaju formy zabezpieczenia interesów pożyczkodawcy. To może być zastaw (np. pod hipotekę) albo weksel.

Każdy wnioskodawca musi spełnić choć minimalne warunki, aby uzyskać pożyczkę. Niektóre firmy sprawdzają bazę BIK czy bazy gospodarcze, natomiast niska ocena zdolności kredytowej czy odnotowane zadłużenie nie musi całkowicie przekreślać szans na pozytywną weryfikację. Dużym atutem okazują się np. stałe dochody. Warto przy tym pamiętać, że pożyczka pozabankowa w Toruniu jest dostępna dla osób posiadających ważny dokument tożsamości, więc są pełnoletnie. Poza tym trzeba przedstawić numer konta bankowego, co bywa niezbędne nie tylko do przelania środków, ale i do wcześniejszej weryfikacji danych potencjalnego pożyczkobiorcy. Każda osoba ubiegająca się o pożyczkę proszona jest też o podanie numeru telefonu.

Wygoda ubiegania się o pożyczkę pozabankową w Toruniu

Tradycjonaliści mogą skorzystać placówek stacjonarnych, których nie brakuje w całym województwie kujawsko-pomorskim. Jednak w ostatnim czasie zdecydowana większość klientów ułatwia sobie zadanie i załatwia wszystkie formalności szybciej i wygodniej, ponieważ przez internet.
Pożyczka pozabankowa to zatem produkt o wielu zaletach. Przede wszystkim:

  • wszystkie formalności można załatwić w formie online przez całą dobę,
  • procedury weryfikacyjne okazują się bezproblemowe dla potencjalnych klientów,
  • sprawdzenie wniosku nie zajmuje dużo czasu, więc zazwyczaj nawet tego samego dnia pieniądze spływają na konto,
  • pożyczkę może dostać nawet osoba bez stałych dochodów i stałej pracy, żyjąca z zasiłków, czy nawet zadłużona,
  • nie ma konieczności deklarowania, na co potrzebne są pieniądze.