Bancovo

Oferta:

Bancovo

Kwota:

1 000 zł - 200 000 zł

Okres spłaty:

1 miesiąc - 10 lat

Nasza ocena:

/ 5.0

 • Gotówka na dowolny cel
 • Porównanie pożyczek i kredytów
 • Możliwość konsolidacji
 • Dobór najtańszej oferty

Pożyczka w Bancovo

Szybki wstęp

Bancovo jest platformą, która umożliwia wnioskowanie o pożyczkę lub kredyt na uproszczonych procedurach. W praktyce oznacza to analizę sytuacji oraz potrzeb klienta na podstawie danych zawartych w formularzu. System przedstawia oferty, które spełniają wstępnie założone kryteria oraz pożyczkobiorca ma możliwość wyboru najatrakcyjniejszej oferty z proponowanej listy. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży finansowej oraz stale powiększającą się liczbę firm partnerskich, które są sukcesywnie wdrażane do systemu doboru ofert. W Bancovo znajdziesz zarówno oferty szybkich pożyczek pozabankowych online, jak i kredytów bankowych. Spora baza propozycji ofert w różnych sektorów finansowych daje szanse na dobranie oferty również osobą w trudniejszej sytuacji, w tym klientów szukających konsolidacji wielu pożyczek w jedną z niższą ratą.

 

 Nazwa Newcommerce Services sp. z o.o.
 NIP: 5223035475
 Adres ul. Łopuszańska 38D, 02-232 Warszawa
 Godziny pracy pn.-pt: 8:00 - 18:00
 Telefon 22 100 43 44
 E-mail kontakt@bancovo.pl
 Wniosek https://www.bancovo.pl/

 

Bancovo.pl - opinie klientów (forum)

Spora część klientów na forach dyskusyjnych chwali serwis Bancovo głównie za wygodne oraz szybkość dopasowania ofert. Składając jeden wniosek, masz najczęściej wybór wielu propozycji. Opinie na temat Bancovo są z reguły pozytywne. Warto również wziąć pod uwagę komentarze dotyczące miłej obsługi klienta, która jest na wysokim poziomie, co nie jest bez znaczenia.

 Bancovo baner

Warunki oraz wymagania w Bancovo

Zaletą Bancovo w kwestii wymagań jest fakt, iż są multiplatformą, która posiada wiele ofert pozabankowych, jak i bankowych w jednym miejscu. Złożenie wniosku dopasowuje, więc propozycje do sytuacji klienta, także jest to zdecydowanym ułatwieniem. Jednak podstawowe wymagania to przede wszystkim:

 • Dowód osobisty
 • Numer rachunku, na który ma być wypłacona kwota Numer rachunku, na który ma być wypłacona kwota kredytu---#---kredytu.---#---kredytu">kredytu

Jakie są koszta pożyczki, a jakie RRSO?

Bancovo posiada dwa typu formularza; dla klientów nowych oraz powracających. Ponadto produkty dzielą się na pożyczki oraz kredyty. Także finalne koszta oraz RRSO są zależne od konkretnej oferty dobranej dla dane klienta. Poniżej podajemy kilka przykładów:

 

 Pożyczona Kwota: Okres spłaty:   Rata miesięczna:  Łącznie oddajesz:
 1 000,00 zł 6 miesięcy 189,00 zł 1 134,00 zł 
 10 000,00 zł 36 miesięcy 355,00 zł 12 780,00
 50 000,00 zł  60 miesięcy  1 169,00 zł  70 140,00 zł

 

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. / Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26 %, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykłady reprezentatywne kredytodawców i pożyczkodawców współpracujących z NewCommerce Services znajdziesz na tej stronie.

Jak złożyć wniosek w Bancovo.pl - poradnik

Formularz w tym serwisie jest precyzyjny, a co za tym
jeśli to miał być myślnik, to należy
napisać "idzie ? dość".---#---Formularz w tym serwisie jest precyzyjny, a co za tym idzie - dość rozbudowany.---#---idzie-dość#idzie ? dość---#---idzie - dość">idzie - dość
rozbudowany. Jednak nadal wypełnienie podstawowych parametrów nie powinno zająć dłużej niż 1-2 minuty. Rozbudowana „ankieta” ma akurat sporą zaletę i w końcowym rozrachunku oszczędzi nam czas. Jednak trafnie dobrane kilka ofert jest lepsze niż późniejsze kalkulowanie całej masy ofert osobno na własną rękę. Wniosek jest bardzo przejrzysty i intuicyjny.

Krok 1: Złóż wniosek (link)

 • Wybierz kwotę oraz okres spłaty
 • Przelicz ratę, oraz RRSO
 • Kliknij „Złóż wniosek”

Krok 2: Uzupełnij formularz

 • Uzupełnij podstawowe dane
 • Wybierze ofertę z listy
 • Dokonaj weryfikacji danych

Nasze podsumowanie

Bancovo to przejrzysta platforma o ugruntowanej pozycji na rynku. Jest to wygodna forma porównania ofert przez internet. Zaletą systemu jest fakt, iż dobranie oferty są już „przefiltrowane” i nie mamy do czynienia z masą zbędnych reklam pożyczkowych, do których i tak się nie kwalifikujemy ze względu na sytuację oraz wymagania.

Zalety:

 • Szybka decyzja online
 • Wysoka kwota pożyczki lub kredytu
 • Czytelne warunki współpracy
 • Miła oraz sprawna obsługa telefoniczna
 • Spory zakres ofert do wyboru

Wady:

 • Brak darmowych ofert pożyczki

Wasze komentarze


Data publikacji: 07.05.2020

Autor: Redakcja Wygodnepożyczki.pl

Zastrzeżenie: Informacje zawarte w niniejszym wpisie są aktualne w dniu publikacji, w przyszłości mogą ulec zmianie (m.in. tabele wyliczeń, RRSO, dane firmy itd.). Nie ponosimy odpowiedzialności za aktualność danych. Nasza opinia jest subiektywna oparta o znalezione wpisy w internecie, doświadczenia związane ze stroną internetową oraz informacjami zawartymi w źródle.

Źródła: Bancovo.pl, fora dyskusyjne, własna analiza

DOBIERZ PARAMETRY
TWOJEJ OFERTY


pln

mc

%

RATA MIESIĘCZNA