DOBIERZ PARAMETRY
TWOJEJ OFERTY


pln

mc

%

RATA MIESIĘCZNA

Pożyczka dla zadłużonych

Osoby zadłużone w zasadzie nie mogą liczyć na pozytywną weryfikację wniosku kredytowego, ale dostępne jest dla nich inne rozwiązanie. Potrzebom starają się sprostać instytucje finansowe pozabankowe, które oferują wygodną i szybką pożyczkę dla zadłużonych. To interesująca propozycja dla wielu osób w naszym kraju – dane pokazują, że niemal połowa dorosłych ma długi.

Pożyczki dla zadłużonych – innowacyjny produkt finansowy

Osobą zadłużoną jest w zasadzie każdy, kto ma zaciągnięte jakiekolwiek zobowiązanie finansowe. Jednak pożyczki dla zadłużonych skierowane są przede wszystkim do tych, którzy mają jakiekolwiek problemy ze spłatą owych zobowiązań albo zalegają z opłatami za czynsz i media. W tym pierwszym przypadku należy się liczyć z adnotacjami w bazie BIK, co automatycznie obniża scoring. Z kolei długi wobec instytucji telekomunikacyjnych, energetycznych czy też wobec wspólnoty mieszkaniowej mogą zostać wpisane w jedną z baz gospodarczych. W takiej sytuacji trudno liczyć na znalezienie banku chętnego do udzielenia kredytu ze względu na podwyższony poziom ryzyka. Przepisy zawarte w prawie bankowym są niestety jednoznaczne. Rozwiązaniem wtedy okazuje się  pożyczki dla zadłużonych oferowana przez firmy pożyczkowe albo prywatnych inwestorów.  Warto podkreślić niezwykle łatwe dopasowanie konkretnej oferty do swoich indywidualnych potrzeb. Można nawet skorzystać z wygodnych porównywarek albo też samodzielnie zestawić kilka propozycji w celu wybrania tej najlepszej dla siebie. Ważne jest to, że istnieje opcja zarówno oferty krótkoterminowej, jak i długoterminowej. Pożyczka dla zadłużonych krótkoterminowa obejmuje oferty na stosunkowo niewysokie kwoty, które należy spłacić w ciągu miesiąca, maksymalnie trzech miesięcy. Z kolei propozycja długoterminowa pozwala na uzyskanie większej sumy pieniędzy, więc automatycznie czas na uregulowanie tego zobowiązania finansowego zostaje odpowiednio wydłużony.

Nawet bez wychodzenia z domu!

W ostatnich latach coraz więcej osób ogranicza szukanie ciekawych produktów i usług do przestrzeni internetu. Dlatego firmy oraz inwestorzy oferujący pożyczkę dla zadłużonych skupiają się właśnie na tym kanale informacyjnym. Najlepsze propozycje pożyczek łatwo zatem znaleźć online na dedykowanych portalach czy stronach internetowych konkretnej instytucji pozabankowej. Taka forma przede wszystkim jest wygodna, ponieważ nie trzeba tracić czasu na szukanie placówki stacjonarnej. Co więcej, wypełnieniem formularza pożyczkowego można się zająć niemal w każdym momencie, wykorzystując nawet wolną chwilę w drodze do pracy. Pożyczka dla zadłużonych przez internet to gwarancja oszczędności czasu nie tylko na etapie szukania optymalnej oferty. Warto podkreślić, że wypełnienie formularza o pożyczkę jest naprawdę szybkie i nie sprawia żadnych problemów. Często też nie wiąże się z koniecznością przygotowania jakichś zaświadczeń, o które zawsze prosi bank. Tak naprawdę czasami wystarczy jedynie urządzenie z dostępem do internetu, dowód tożsamości i zaledwie kilka minut. Cala procedura przeważnie przebiega szybko i bezproblemowo. Ważny jest również fakt, że na weryfikację złożonego wniosku nie trzeba czekać kilku tygodni, jak ma to miejsce w przypadku banku. Jeżeli nie są sprawdzane bazy BIK, KRD czy BIG, to odpowiedź pojawia się niemal natychmiast. Tak się dzieje przy pożyczkach prywatnych, ale również instytucje finansowe pozabankowe nie każą długo czekać i w ciągu kilkunastu bądź kilkudziesięciu minut wniosek o pożyczkę powinien zostać rozpatrzony.

Zalety ofert dla osób zadłużonych

Pożyczka dla zadłużonych to zdecydowanie potrzebna propozycja, z której może skorzystać wiele osób. Rozwiązanie niewątpliwie ma sporo zalet, a przede wszystkim:

  • Umożliwia otrzymanie pożyczki osobom z mniejszym lub większym zadłużeniem, w tym także firmom
  • Charakteryzuje się prostymi i przejrzystymi zasadami
  • Jest dostępne online
  • Szybko wypełnia się wniosek i nie trzeba długo czekać na jego weryfikację
  • Nie potrzeba zaświadczeń z pracy
  • Często nie są sprawdzane bazy BIK czy KRD

Pożyczki dla zadłużonych należy uznać zatem za innowacyjny produkt finansowy, który stanowi doskonałą odpowiedź na realne potrzeby tysięcy Polaków.