DOBIERZ PARAMETRY
TWOJEJ OFERTY


pln

mc

%

RATA MIESIĘCZNA

Pożyczka przez internet

Proces załatwiania pożyczki nie musi się kojarzyć z długą kolejką i jeszcze dłuższym oczekiwaniem na weryfikację złożonego wniosku. Dla tych, którzy cenią swój czas, najlepszym rozwiązaniem okazuje się pożyczka przez internet. Wystarczy kilka minut na wypełnienie formularza i drugie tyle na jego sprawdzenie. Jeżeli decyzja jest pozytywna, to pieniądze na koncie pojawiają się błyskawicznie.

Pożyczki online – sposób na szybką gotówkę!

Aktywność w sieci nie ogranicza się do przeglądania stron internetowych, grania w gry komputerowe czy wysyłania maili. W ten sposób, czyli online,
robi się też zakupy, korzysta z konta bankowego, a nawet załatwia sprawy urzędowe. Trudno się zatem dziwić, że wnioskować o pożyczkę również można przez internet i właśnie ta metoda jest chętniej wybierana niż tradycyjne kanały stacjonarne. Rzadko kto ma ochotę, a przede wszystkim tyle czasu, aby jeździć do placówki stacjonarnej i to w ściśle określonych godzinach jej działania (najczęściej wtedy, kiedy wszyscy jeszcze pracują). Pożyczka przez internet jest zatem ogromnym ułatwieniem, ponieważ pozwala zaoszczędzić sporo czasu, ale i nerwów. Szukanie optymalnej oferty jest na pewno wygodne i można na nie poświęcić tyle minut, ile się chce. Decyzję też łatwiej podjąć, kiedy nie czuje się presji innych ludzi czekających na swoją kolej. Spokojnie można się zastanowić, porównać różne opcje i dokładnie zapoznać się z warunkami umowy. Szczególnie to ostatnie jest naprawdę ważne, a tak często pomijane przez osoby biorące pożyczkę. Warto jednak poświęcić chwilę na przeczytanie tych warunków, aby nie dać się niczym zaskoczyć.

Prosto, szybko i wygodnie...

Pożyczanie pieniędzy chyba nigdy nie było tak proste, jak obecnie. A wszystko właśnie dzięki możliwości skorzystania z pożyczki przez internet.
To opcja proponowana nie tylko przez firmy pożyczkowe, ale również przez prywatnych inwestorów w ramach pożyczki prywatnej (zwanej też społecznościową). Procedury są tak naprawdę dziecinnie proste. Po wybraniu odpowiedniej oferty należy złożyć wniosek online. Z tym poradzi sobie każdy, nawet osoba niezbyt biegła w obsłudze komputerów czy smartfonów. Formularz ma bardzo intuicyjny charakter, a ilość danych do wypełnienia jest ograniczona do absolutnego minimum. To w zasadzie podstawowe dane osobowe, numer konta bankowego czy numer telefonu. Czasami potrzeba jeszcze informacji o uzyskiwanych dochodach, często w formie deklaracji, więc bez potwierdzania stosownymi zaświadczeniami. To w zasadzie tyle – całość zajmie kilka minut i wystarczy kierować się wskazówkami zawartymi na stronie internetowej. Pożyczka przez internet jest zatem wyjątkowo prosta i szybka do załatwienia, tym bardziej że na weryfikację wysłanego wniosku również nie trzeba długo czekać. Proces może się tylko nieco wydłużyć, jeżeli sytuacja finansowa potencjalnego pożyczkobiorcy budzi określone obawy w kwestii możliwości terminowej spłaty zobowiązania finansowego. W takiej sytuacji można oczekiwać prośby o dostarczenie jakichś dodatkowych dokumentów potwierdzających wiarygodność albo propozycji oferty z zastawem.

Zalety pożyczania przez internet:

Warto podkreślić, że każdy klient ma do wyboru dwa warianty. Może skorzystać z tradycyjnej chwilówki, a więc pożyczki krótkoterminowej. To pożyczka na stosunkowo niewysoką kwotę i z krótkim okresem spłaty, wynoszącym maksymalnie 60-90 dni. Jednak coraz więcej osób decyduje się na pożyczkę ratalną, która mocno kojarzy się z kredytem bankowym. W tej sytuacji kwoty pożyczki online mogą osiągać co najmniej kilka tysięcy złotych, więc automatycznie potrzeba dłuższego terminu na uregulowanie zadłużenia. Zazwyczaj będzie to kilka lat. W każdym razie pożyczka przez internet jest bardzo interesującym produktem finansowym, ponieważ:

  • Pozwala oszczędzić czas
  • Nie trzeba ruszać się z domu, aby ją załatwić
  • Oznacza proste procedury i minimalne formalności do spełnienia
  • Jest dostępna dla osób ze złą historią kredytową, a nawet z zadłużeniami
  • Pieniądze można wziąć na krótki lub na długi okres i dopasować pożyczkę do swoich potrzeb oraz możliwości spłaty.