Ranking Pożyczki pozabankowe
na Wrzesień 2023

Szukanie najlepszej dla siebie pożyczki pozabankowej nie jest takie proste ze względu na dużą liczbę ofert. Przejrzenie każdej z nich zabierałoby mnóstwo cennego czasu. Poza tym trudno zapamiętać wszelkie detale, a to właśnie one decydują o tym, czy dana propozycja spełni wymagania i będzie dobrze dopasowana do Twoich możliwości finansowych. Znaczenie ma również kwestia wiarygodności konkretnego pożyczkodawcy.
Mamy jednak doskonałe rozwiązanie dla Ciebie, czyli ranking pożyczek pozabankowych. Po co otwierać wiele stron, jeżeli wszystkie najważniejsze dane dotyczące konkretnych pożyczek masz w jednym miejscu? Jednocześnie widzisz, które pożyczki są szczególnie polecane.
Poniższy ranking pożyczek pozabankowych pomoże Ci zatem w podjęciu dobrze przemyślanej decyzji.

Wonga

Nasza ocena:

5.00 / 5.0

Kwota

Kwota:

200 zł - 10 000 zł

Okres spłaty

Okres spłaty:

1 miesiąc - 3 lata

Pożyczka z ratą gratis!

Pożyczka w Wonga:

WYPEŁNIJ WNIOSEK
KredytOK

Nasza ocena:

4.50 / 5.0

Kwota

Kwota:

400 zł - 5 000 zł

Okres spłaty

Okres spłaty:

3 miesiące - 6 miesiący

Ekspresowe wypłaty z niską ratą!

Pożyczka w KredytOK:

WYPEŁNIJ WNIOSEK

Rynek pożyczek pozabankowych się rozwija

Dane statystyczne wyraźnie pokazują, jak mocno rośnie sektor pozabankowy. Już nie tysiące, ale niemal 2 miliony Polaków korzysta z oferty pożyczek proponowanych przez firmy pożyczkowe bądź prywatnych inwestorów. Sytuacja ta z pewnością nie ulegnie zmianie w najbliższym czasie. Wręcz przeciwnie. Wiele wskazuje na to, że rynek pozabankowy będzie nadal rósł w siłę. Trudno się temu dziwić. Zarobki przeciętnego Polaka wysokie nie są, szczególnie wobec skali comiesięcznych wydatków. Niewiele osób może się pochwalić oszczędnościami, więc w razie niespodziewanych wydarzeń ciężko znaleźć w budżecie domowym wolne środki.


Jeżeli też tak masz, to nie martw się, bo takich osób jest więcej. Co ważne, możesz poratować się pożyczką. Nie musisz szukać wsparcia finansowego w bankach, a to niezwykle istotne przy kiepskiej historii kredytowej w BIK, zadłużeniu, niskich dochodach albo pracy dorywczej. Oferta sektora pozabankowego jest nie tylko bardzo zróżnicowana, ale także szeroka. Dlatego ciężko w krótkim czasie znaleźć rzeczywiście optymalne zobowiązanie. Ratunkiem okazuje się właśnie ranking pożyczek pozabankowych, czyli de facto zestawienie najbardziej korzystnych ofert w jednym miejscu. Dzięki temu możesz poznać zasady przyznania pożyczek proponowanych przez różnych pożyczkodawców, i w ten sposób łatwo wybrać wiarygodne, sprawdzone oraz korzystne zobowiązanie finansowe.

Porównywarka pożyczek pozabankowych online

Sektor pozabankowy działa przede wszystkim w internecie. Dzięki temu dociera do wielu potencjalnych klientów, którym szkoda czasu na szukanie optymalnych ofert pożyczek w placówkach stacjonarnych. Jednak dzięki naszemu rankingowi jeszcze bardziej możesz przyspieszyć i usprawnić proces szukania najlepszej dla siebie propozycji, ponieważ wszystkie podstawowe dane masz na jednej stronie.


Nie jest tak, że każda pożyczka pozabankowa wygląda identycznie. Różnice pomiędzy nimi są czasami naprawdę spore. Dotyczą bardzo kluczowych kwestii, jak koszty obsługi, maksymalna kwota do uzyskania, okres spłacania, ale też zasady przyznawania. Nawet jedna firma pożyczkowa może mieć w swoich propozycjach dość różnorodne oferty np. dla nowych i dla stałych klientów. Czasami są to detale, a czasami rzeczywiście istotne dane. Warto się z nimi zapoznać przed podjęciem ostatecznej decyzji, a jest to możliwe w bardzo prosty sposób poprzez skorzystanie z rankingu pożyczek pozabankowych.


Prezentujemy rzeczywiście najlepsze pożyczki – w pełni wiarygodne, korzystne i szybkie do uzyskania. Wszystkie dane są oczywiście dobrze zweryfikowane, więc możesz im zaufać. Co więcej, dzięki systematycznej aktualizacji uzyskujesz rzetelną wiedzę. To pomaga w wyborze pożyczki idealnie dopasowanej do potrzeb.

Porównaj i mądrze decyduj!

Przy problemach finansowych każdy grosz się liczy, a ranking pożyczek pozabankowych pozwala znaleźć ofertę o najniższych kosztach. Niektóre firmy proponują pierwsze darmowe pożyczki na niewysoką kwotę, więc oddajesz wtedy dokładnie tyle, ile pożyczysz – nie ponosisz żadnych dodatkowych kosztów. Jednak nawet kolejne zobowiązania albo pożyczki długoterminowe mogą mieć mniej lub bardziej korzystne oprocentowanie. Różnice pomiędzy propozycjami dotyczą także maksymalnej wysokości pożyczki, ale i wymagań wobec potencjalnego pożyczkobiorcy. Te wszystkie dane zostały zebrane i w przejrzystej formie zaprezentowane w naszym rankingu. Dzięki temu możesz się szybko dowiedzieć, jaka oferta umożliwi zaoszczędzenie kilkudziesięciu, a nawet kilkuset złotych. Nie ma konieczności wchodzenia na kolejne strony internetowe, co przecież pochłania mnóstwo wolnego czasu.


Korzystanie z rankingu pożyczek to nie tylko wygoda i prostota. Optymalną pożyczkę znajdziesz nawet w kilka minut. Takie ułatwienie szukania najkorzystniejszej dla siebie oferty okazuje się również darmowe. Jednocześnie nie determinuje pojawienia się określonych zobowiązań wobec pożyczkodawców. Innymi słowy, możesz jedynie skupić się na porównaniu poszczególnych propozycji. Nie ma konieczności zaciągnięcia zobowiązania finansowego.


Jeżeli jednak postanowisz skorzystać z wybranej oferty, to wystarczy wtedy kliknąć odpowiedni link, co przekieruje Cię na witrynę pożyczkodawcy. Dalej już postępujesz zgodnie z instrukcjami na danej stronie. To wszystko oczywiście bez wychodzenia z domu albo z dowolnego miejsca poza domem, jeżeli tylko masz dostęp do internetu.

Dobry wybór z rankingiem pożyczek pozabankowych

Pamiętaj, że dane w rankingu nieustannie są aktualizowane. To oznacza, że analizę danych musisz przeprowadzać bezpośrednio przed złożeniem wniosku. Nie ma sensu robić tego na zapas, ponieważ w ciągu miesiąca wiele może się zmienić – pojawiają się nowe, z kolei inne się przedawniają Jednak bazowanie na informacjach zawartych w porównywarce umożliwia wybranie pożyczki najbardziej dopasowanej do potrzeb, ale i możliwości finansowych. Przecież każde zobowiązanie wymaga spłaty, i to zgodnie z ustalonym z pożyczkodawcą harmonogramem. Zbyt pochopne zaciąganie pożyczek często kończy się nieprzyjemnie dla pożyczkobiorcy. Lepiej o tym nigdy nie zapominać.

[komentarze]


RRSO:

1) Wonga: Reprezentatywny przykład dla pożyczki krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 474,89%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 200 zł, całkowita kwota do zapłaty 230,92 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 30,92 zł (w tym: prowizja 30,92 zł, odsetki 0 zł), pożyczka spłacana jednorazowo, okres kredytowania 30 dni. Dane aktualne na dzień 09.04.2020 r.  Wysokość pożyczki, koszt oraz czas, na jaki jest udzielana, są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. / Reprezentatywny przykład dla pożyczki ratalnej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 145,46%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1000 zł, całkowita kwota do zapłaty 1164,50 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 164,50 zł (w tym: prowizja 164,50 zł, odsetki 0 zł), 3 miesięczne raty miesięczna rata wynosi 388,17 zł. Dane aktualne na dzień 06.04.2020 r.  Wysokość pożyczki, wysokość raty oraz liczba dostępnych rat są ustalane indywidualnie w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. Koszt pożyczki uzależniony jest również od okresu na jaki jej udzielono

2) KredytOK: Reprezentatywny przykład: Kwota POŻYCZKI: 2000,00 zł na okres: 4 miesięcy, PROWIZJA ZA UDZIELENIE POZYCZKI: 0,00 zł, PROWIZJA OPERACYJNA: 333,71 zł, ODSETKI: 61,47 zł, CAŁKOWITA KWOTA DO ZAPŁATY: 2395,18 zł, RRSO: 77.34 %, pierwsza RATA 196,14 zł, Ilość rat 4. (stan na dzień 01.04.2020r.)

3) Bancovo: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. / Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26 %, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie. Przykłady reprezentatywne kredytodawców i pożyczkodawców współpracujących z NewCommerce Services znajdziesz na tej stronie.

Cenimy Twój czas!

Każdy z nas nie przepada za stertą formalności, wiemy to i staramy się być również w tej kwesti wyrozumiali. Wysłanie aplikacji trwa dosłownie kilka minut!

Wypełnij wniosek