DOBIERZ PARAMETRY
TWOJEJ OFERTY


pln

mc

%

RATA MIESIĘCZNA

Nowa pożyczka

 

Nowa pożyczka przez internet

Nowa pożyczka na bardzo atrakcyjnych warunkach może się okazać najlepszym rozwiązaniem w przypadku przejściowych problemów finansowych. Warto skorzystać z tej opcji po wcześniejszym sprawdzeniu dostępnych propozycji pożyczek pozabankowych. Pieniądze szybko trafiają na konto, a ilość formalności do spełnienia jest naprawdę nieduża.

Nowa firma pożyczkowa

Chyba każdy dostrzega niezwykle intensywny rozwój rynku produktów pozabankowych. Wynika on z prostej przyczyny – potrzeby grona potencjalnych klientów, którzy szukają dla siebie optymalnych propozycji pożyczek. Z jednej strony mamy firmy o ugruntowanej już od lat pozycji, ale jednocześnie strefa produktów finansowych nieustannie ewoluuje. Pojawiają się także nowi gracze. To doskonała informacja dla pożyczkobiorców – im większa konkurencja, tym większa szansa na uzyskanie naprawdę korzystnych warunków pożyczki.
Warto zarazem podkreślić, że sektor produktów finansowych pozabankowych nie tylko świetnie przyjął się w naszym kraju, ale ma coraz szersze grono oddanych klientów. To oczywiście wiąże się z faktem, iż dostęp do kredytów bankowych okazuje się znacznie utrudniony dla wielu osób. Przeszkodą w otrzymaniu kredytu może być brak stałego zatrudnienia, za niskie dochody, zadłużenie czy brak zdolności kredytowej z powodu niskiego scoringu w bazie BIK. Nową pożyczkę zdecydowanie łatwiej uzyskać i to bez konieczności przedstawiania pliku zaświadczeń z pracy, czego wymagają banki (działające zgodnie z przepisami prawa bankowego). Jest to zatem możliwość szybkiego załatwienia wszelkich formalności i pozytywnej weryfikacji wniosku nawet dla osób, które dostały odmowę w banku (ale czasami też w innej firmie pożyczkowej).

Jak znaleźć taką ofertę (online)?

Nowa pożyczka może tak naprawdę oznaczać dwa różne produkty. Pierwszy z nich to kolejna pożyczka brana u pożyczkodawcy, z którego usług skorzystało się już wcześniej. W takiej sytuacji łatwiej otrzymać znacznie wyższą kwotę pożyczki, jeżeli tylko poprzednia została spłacona w terminie. W przypadku nowej pożyczki klienci mogą również liczyć na preferencyjne warunki np. niższe oprocentowanie.
Drugim rodzajem nowej pożyczki jest propozycja innego podmiotu na rynku pożyczkowym. Chodzi tutaj nie tylko o inne firmy pożyczkowej, ale coraz większym zainteresowaniem cieszą się także oferty pożyczek prywatnych (zwanych też społecznościowymi). Warto podkreślić, że skorzystanie z produktu innego pożyczkodawcy pozwala dostać ofertę promocyjną, w tym tak popularną pierwszą darmową pożyczkę. Trudno się dziwić, że nowa pożyczka darmowa kusi, skoro to szansa na zastrzyk finansowy bez żadnych opłat. RRSO (rzeczywista roczna stopa oprocentowania) takiej pożyczki naprawdę wynosi 0%, więc oddaje się dokładnie tyle, ile się dostaje. Jeżeli tylko na rynku produktów pozabankowych pojawi się nowa pożyczka darmowa, to klienci na pewno nie przegapią takie kuszącej okazji na skorzystanie z tej opcji.

Nawet dla osób widniejących w rejestrach BIK oraz KRD

Oferty dla osób wpisanych do baz to z kolei jeden z najbardziej pożądanych produktów dla osób, które zostały negatywnie zweryfikowane przez bank lub innego pożyczkodawcę z powodu kiepskiej historii kredytowej albo długów odnotowanych w bazach gospodarczych. Nowe pożyczki bez baz cechuje całkiem wysoki poziom przyznawalności, jednak ta oferta jest dość ograniczona. Z tego właśnie powodu tak duże zainteresowanie pożyczkami bez BIK i KRD. Dostępne są również nowe pożyczki na dowód czy nowe pożyczki bez zaświadczeń o dochodach. Dzięki temu łatwo dopasować konkretną ofertę do indywidualnych potrzeb. Można ponadto skorzystać z propozycji pożyczek prywatnych, szczególnie gdy kolejne wnioski są odrzucane przez firmy pożyczkowe.

Nowe pożyczki pozabankowe to wiele zalet

Pożyczkobiorcy szukający naprawdę interesujących propozycji powinni zwrócić uwagę na ten produkt i to z kilku powodów. Nową pożyczkę pozabankową można:

  • otrzymać nawet przy problemach z zadłużeniem albo niską zdolnością kredytową
  • załatwić naprawdę szybko i bez problemów online
  • uzyskać przy uproszczonych procedurach
  • osiągnąć, jeżeli dysponuje się dowodem tożsamości, polskim obywatelstwem i własnym kontem bankowym
  • dostać na dowolną kwotę